top of page

Керівник - Сергій Ілляшенко

14 грудня

Відбулися змагання з настільного тенісу серед дівчат професійно-технічних навчальних закладів, що функціонують на території Солом'янського району м. Києва.
Команда нашого навчального закладу отримала диплом І ступеня.
В індивідуальних змаганнях учні посіли такі призові місця:
І місце - Наумейко Надія гр. 201;
ІІ місце - Сининець Тетяна гр. 201;
ІІ місце - Митрофанов Костянтин гр. 105.
Вітаємо наших призерів!

10 листопада

Вітаємо команду дівчат нашого училища, яка посіла ІІ місце в змаганнях з волейболу в програмі спартакіади серед учнів ПТНЗ м. Києва.

18  жовтня

Вітаємо команду дівчат училища, яка посіла 2 місце у змаганнях з волейболу серед команд професійно-технічних навчальних закладів, що функціонують на території Солом'янського району м. Києва

01-03 квітня 2018 р.

Вітаємо учениць нашого навчального закладу Онуфрієнко Юлію та Цвіткову Яну, які посіли       І місце у змаганнях Всеукраїнської Спартакіади учнів закладів професійної освіти з волейболу.

15 грудня

Вітаємо Наумейко Надію ученицю 201 гр., яка посіла ІІІ місце у Кубку Київської міської профспілки працівників ЖКГ та сфери послуг з настільного тенісу.

15червня На базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва відбувся чемпіонат Київської міської профспілки  працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг з армреслінгу. Учні нашого навчального закладу отримали диплом ІІІ ступеня в командному заліку та посіли такі призові місця у вагових категоріях:

Вітаємо з перемогою!!!

25-28  квітня 2017р.   Всеукраїнські змагання з волейболу  серед команд дівчат професійно-технічних навчальних закладів. Місце проведення - м. Чернівці. Наші учениці: Онуфрієнко Юлія (група № 110) та Цвіткова Яна (група № 101) були у складі команди м. Києва і завоювали командне 1 місце!

Команда дівчат Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва брала участь у змаганнях з баскетболу серед професійно-технічних навчальних закладів м. Києва та посіла

І місце

4-5 березня 2017 р.     Учні Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва брали участь у відкритих районних змаганнях з туризму за підтримки Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та посіли такі призові місця у номінаціях:

Вітаємо наших переможниць!

23 лютого 2017 р.    Вітаємо команду дівчат Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва, яка посіла І місце у чемпіонаті Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг з волейболу.

8 лютого 2017 р.   У Київському вищому професійному училищі швейного та перукарського мистецтва відбувся чемпіонат Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг з настільного тенісу. Серед 10 команд наша команда посіла 4 місце та отримала диплом першого ступеня за активну участь та волю до перемоги
Вітаємо наших спортсменів!

24 січня 2017 р.   Учні Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва брали участь у змаганнях з настільного тенісу (дівчата). Серед 18 команд Професійно-технічних навчальних закладів наша команда посіла 6 місце. Вітаємо!

Команда дівчат

Наумейко Надія

Сенинець Наталія

Сенинець Тетяна

28 грудня 2016 р. Спортивні досягнення нашого навчального закладу:
- диплом І ступення за активну участь у фізкультурно-оздоровчих заходах Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг;
- диплом ІІІ ступеня у загальнокомандному заліку XV Спартакіади Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг.

24 листопада 1. Змагання з кульової стрільби серед команд професійно-технічних навчальних закладів що функціонують на території Солом'янського району м. Києва
ІІ місце - Федоренко Валентин - 209 гр. - індивідуальний результат
ІІІ місце - командний залік
2. Змагання з настільного тенісу. Кубок Київської міської профспілки працівників ЖКГ та сфери послуг